MOŽEMO I MI III: Golubica UZOSIO s medaljama sa Zimskih igara u Delnicama
MOŽEMO I MI III: Golubica UZOSIO s medaljama sa Zimskih igara u Delnicama Članovi udruge Golubica UZOSIO sudjelovali su 18. i 19. veljače 2026. godine na Zimskim igrama u organizaciji Specijalna olimpijada Hrvatske, održanima u Delnice. Nastup je realiziran u sklopu projekta „Možemo i mi, inkluzija i rehabilitacija
20. veljače 2026.
10