Promjene u vodstvu Udruge UZOSIO Golubica
13. ožujka 2026. 1 min čitanja
Promjene u vodstvu Udruge UZOSIO Golubica Na izbornoj Skupštini Udruge UZOSIO Golubica, održanoj 12.03.2026, za novu predsjednicu izabrana je Ines Škrbac (Đukić). Dugogodišnjim radom u Udruzi postala je važna podrška korisnicima i zaposlenicima te je već godinama uključena u organizaciju, inkluzija i rehabilitacija
Promjene u vodstvu Udruge UZOSIO Golubica
Na izbornoj Skupštini Udruge UZOSIO Golubica, održanoj 12.03.2026, za novu predsjednicu izabrana je Ines Škrbac (Đukić). Dugogodišnjim radom u Udruzi postala je važna podrška korisnicima i zaposlenicima te je već godinama uključena u organizaciju i vođenje brojnih aktivnosti. Njezino imenovanje stoga predstavlja logičan nastavak dosadašnjeg angažmana i rada u Udruzi.
Dosadašnja predsjednica Ivana Azenić Dubravčić, koja je Udrugu vodila posljednjih 12 godina, dobila je iskrene zahvale za svoj dugogodišnji doprinos razvoju i djelovanju UZOSIO Golubica. Svoj će rad i iskustvo nastaviti ulagati kroz djelovanje u Glavnom odboru Udruge, gdje će i dalje pružati podršku novom vodstvu.
Zahvala je upućena i Ivici Azeniću za dugogodišnje sudjelovanje u vođenju Udruge te za rad u Glavnom odboru. Nakon ove Skupštine on više neće formalno sudjelovati u upravljačkim tijelima Udruge.
Sudionici Skupštine novom su vodstvu poželjeli uspješan rad, uz uvjerenje da će dugogodišnji članovi i dalje doprinositi radu UZOSIO Golubica svojim iskustvom i znanjem, što predstavlja važnu podršku njezinu daljnjem razvoju.
