Slaven Belupo najavio humanitarnu utakmicu na svojim službenim stranicama
1. prosinca 2025. 1 min čitanja
Slaven Belupo najavio humanitarnu utakmicu na svojim službenim stranicama Nogometni klub Slaven Belupo na svojim je službenim stranicama objavio lijepu i važnu vijest: utakmica 16. kola SHNL-a protiv Gorice, koja se igra u petak, imat će humanitarni karakter, a sav prihod od prodaje ulaznica, inkluzija i rehabilitacija
Slaven Belupo najavio humanitarnu utakmicu na svojim službenim stranicama
Nogometni klub Slaven Belupo na svojim je službenim stranicama objavio lijepu i važnu vijest: utakmica 16. kola SHNL-a protiv Gorice, koja se igra u petak, imat će humanitarni karakter, a sav prihod od prodaje ulaznica bit će doniran Udruzi za pomoć osobama s intelektualnim poteškoćama Latice.
Nastavak je to suradnje koja traje već godinama. Podsjećaju kako su nogometaši Belupa prije nekoliko tjedana posjetili Latice i uključili se u akciju prikupljanja sredstava za novu kuću Udruge. Upravo za kupnju tog objekta sada se prikupljaju sredstva, kako bi se korisnicima omogućilo organizirano stanovanje i ostvarenje njihovog dugogodišnjeg sna.
U petak će korisnici Udruge biti posebni gosti kluba - izaći će na travnjak zajedno s igračima uoči početka utakmice. Na svim ulazima na tribine bit će postavljene donacijske kutije, u koje će navijači moći ubaciti dobrovoljne priloge.
Zbog humanitarnog karaktera susreta, ovaj put nema besplatnih ulaznica (za djecu do 7 godina, Školu nogometa i sl.). Ulaznice koštaju 10 eura, članovi imaju 50 % popusta, a umirovljenici grada Koprivnice ih mogu kupiti za 2,5 eura. Vlasnici godišnjih ulaznica i svi ostali ljudi dobre volje moći će donirati u kutije na ulazima. Ulaznice su već dostupne u online prodaji.
Vidimo se svi u petak u 18:00 na Apašu - pokažimo zajedništvo, podržimo Latice i napunimo stadion za dobru stvar!
Foto: Belupo/Latice
