Latice se vratile s mora
12. lipnja 2025. 1 min čitanja
Latice se vratile s mora
Latice se vratile s mora
"Puni smo dojmova, pozitivne energije i želje za novim avanturama!"
Na svom Facebook profilu objavile su Latice.
Nakon nezaboravnog izleta na more, članovi Udruge Latice vratili su se u Koprivnicu ispunjeni pozitivnim emocijama, prekrasnim uspomenama i zahvalnošću prema svima koji su im omogućili ovu avanturu.
Putovanje je, kako kažu iz Udruge, bilo mnogo više od običnog izleta - bilo je to iskustvo koje ih je ispunilo snagom, osmijehom i zajedništvom. Od prvog do posljednjeg dana, sve je bilo besprijekorno organizirano, a boravak u Hotelu Barba uistinu je ostavio snažan dojam.
- Smještaj, hrana, atmosfera - sve je bilo za čistu peticu! Osjećali smo se ugodno, opušteno i sretno, što nam je iznimno važno - poručuju iz Latica.
Zahvaljuju i ekipi iz Podravina Express Tours koja je, svojom profesionalnošću i susretljivošću, omogućila siguran i bezbrižan put, ali i Koprivničko-križevačkoj županiji koja je financirala cijelo putovanje.
- Ovakva putovanja za nas imaju neprocjenjivu vrijednost. Svaka nova uspomena jača naš duh i potiče nas da idemo dalje. Sretni smo što imamo vašu podršku i zato vas molimo - nemojte prestati biti uz nas - poručuju Latice.
Iako je povratak u svakodnevicu uvijek pomalo sjetan, iz Udruge kažu kako su već spremni za nove izazove i ljetne radosti koje su pred njima.
- Jedva čekamo nove avanture! - zaključuju uz osmijeh.
Izvor fotografija Facebook Udruga Latice
