7. Vukovarski kros i Štarkomanija
23. svibnja 2024. 1 min čitanja
U subotu je u šumici Adica održan 7. Vukovarski kros “Trčim i pomažem”. Iz UZOSIO „Golubice“ napominju kako je važno pomagati i sudjelovati u sportsko-rekreativno-humanitarnim akcijama. Trčala su i osvojila medalje četiri korisnika, no ono što je važnije od medalje je uživanje u, inkluzija i rehabilitacija
U subotu je u šumici Adica održan 7. Vukovarski kros “Trčim i pomažem”.
Iz UZOSIO „Golubice“ napominju kako je važno pomagati i sudjelovati u sportsko-rekreativno-humanitarnim akcijama.
Trčala su i osvojila medalje četiri korisnika, no ono što je važnije od medalje je uživanje u lijepom danu i druženje s ostalim sudionicima.
U istom duhu su nastavili te svoj doprinos dali na humanitarnom nogometnom turniru u Osijeku koji je organizirano Centra za odgoj i obrazovanje “Ivan Štark” pod nazivom “Štarkomanija”. Odigrana je prijateljska utakmica protiv korisnika Centra „Ivan Štark“, a igralo je šest korisnika. Svi sudionici su iznimno zadovoljni i zahvalni na pozivu i igri, bilo je više nego zabavno.
